Home » » El Örgüsü Bebek Battaniyeleri

El Örgüsü Bebek Battaniyeleri

Written By Unknown on 25 Ocak 2013 Cuma | 15:35


el örgüsü bebek battaniyeleri
el örgüsü bebek battaniyeleri
Bebekler için el örgüsü ile örülen onca desen ve motifte şiş örgüsü battaniyelerin içinden seçtiğim bebeklerin sıcacık ve büyülü dünyasına resimli olarak yolculuk yapacağımız yün işi bebe battaniyeleri sizlerle.
Bazen sıcacık yatağında mışıl mışıl uyurken üzerine örttüğümüz, bazen gezmeye giderken bebek arabası pusetinde onu soğuktan korusun diye sımsıkı sardığımız, bazen de bebeklerimizi kucakta taşırken bebek kundağı şeklinde sımsıkı sarıp sarmalayan şekilleriyle sıcacık el örgüleri.
Pembesi, mavilisi, yeşillisi, sarı, beyaz, kırmızı renkte olanı, turuncu gibi canlı rengarenk yünlerle kız ve erkek bebeklerine şişle örülmüş düz örgü, haroşa örneği, ajurlu örnek çeşitleri, saç örgülü modelleriyle birbirinden renkli battaniyelerden birini soğuk kış günlerinde bebeklerinize örme fırsatı yakalayabilirsiniz.


Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar

Blog Arşivi

Hd Canlı Televizyon Kanalları İzle

Ping your blog, website, or RSS feed for Free
 
Sitemizde Eğer Kişisel haklara aykırı veya telif hakkı bulunan bir yazı bulursanız o yazıya yorum yaparak kaldırmamızı talep edebilirsiniz en geç 3 gün içinde kaldırılacaktır canli tv izle | Online tv ,izle | Hd tv izle
Copyright © 2013. Yemek tarifleri,hobi, çiçek yapımı, örgü, - All Rights Reserved
Template Created by Editlenmiştir. Published by Cabuk
Proudly powered by Blogger